Zapisz się na
newsletter

fff

Światowy Zjazd Absolwentów KUL

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy umożliwiający dokonywanie rejestracji na Światowy Zjazd Absolwentów KUL, który w dn. 8-9 czerwca 2018 r. odbędzie się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem formularza elektronicznego.

Rejestracja online umożliwia dokonywanie opłat zjazdowych poprzez internetowy przelew bankowy (bezpośrednio po dokonaniu zgłoszenia) lub za pośrednictwem przelewu tradycyjnego (w takiej sytuacji otrzymujecie Państwo dane do przelewu na podany przy rejestracji adres e-mail).

Pytania dotyczące Zjazdu prosimy kierować do:

Biura Jubileuszu 100-lecia KUL
Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin
tel. 81 445 32 36 | e-mail: sto@kul.pl

Podczas Światowego Zjazdu Absolwentów KUL, ze względu na trwający rok akademicki nie ma możliwości organizacji noclegów w Domach Studenckich. Uczestnicy Zjazdu mogą jednak po preferencyjnych cenach skorzystać z załączonej oferty noclegowej.

Poniżej umieszczony jest elektroniczny formularz zgłoszeniowy za pomocą którego można dokonać rejestracji na Światowy Zjazd Absolwentów KUL. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oraz przejście na następną stronę poprzez kliknięcie przycisku „Dalej” (na dole strony).

Uwaga! Każde zatwierdzone zgłoszenie na Zjazd potwierdzane jest meilowo lub telefonicznie.

Czy jest Pan(i):

Dane kontaktowe

Proszę wpisać numer telefonu jako ciąg cyfr, np. 1234567890. Proszę nie używać spacji i myślników.

Informacje organizacyjne

Poniżej prosimy zaznaczyć w ilu dniach Zjazdu będzie Pan(i) brał(a) udział:

Prosimy również o deklarację co do udziału w posiłkach:

Opłata rejestracyjna

Opłata rejestracyjna wynosi 150,00 zł/osoba i jedynie częściowo pokrywa koszty organizacji Zjazdu. Jest niezależna od deklarowanej długości pobytu.

Opłata rejestracyjna nie obejmuje kosztów noclegu. Uczestnicy Zjazdu mogą jednak po preferencyjnych cenach skorzystać z załączonej oferty noclegowej. Ze względu na trwający rok akademicki nie ma możliwości organizacji noclegów w Domach Studenckich.

Sposób płatności:

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922): wyrażam zgodę na:

* - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Poniżej umieszczony jest formularz zgłoszeniowy za pomocą którego można dokonać rejestracji na Światowy Zjazd Absolwentów KUL. Prosimy o pobranie dokumentu, wypełnienie wszystkich pól i odesłanie go na adres:

Towarzystwo Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
ul. Chopina 29, 20-023 Lublin

Uwaga! Każde zatwierdzone zgłoszenie na Zjazd potwierdzane jest mailowo lub telefonicznie.

Formularz zgłoszeniowy dla Absolwentów KUL

Formularz zgłoszeniowy dla osób niebędących Absolwentami KUL (w tym również osób towarzyszących)